+371 6784 3771 buvkon@latnet.lv
Būvniecības informācijas modelēšana (BIM) pārbūvē

Lasīt tālāk ...


Ir klāt jauns „Latvijas Būvniecība” žurnāla numurs, kur apskatīti jautājumi par BIM ieviešanu un izmantošanu projektēšanā un būvniecībā

Žurnālā Likumdošanas rubrikā saruna ar Ekonomikas ministriju par garantijām un BIM ieviešanu projektēšanas un būvniecības ikdienā un divu autoru skatījums uz būvniecības procesa kontroles regulējuma problemātiku. Projektēšanas rubrikā informācija par Latvijā izstrādāto projektēšanas rokasgrāmatu.

LASĪT RAKSTU "BIM aktualitātes"

LASĪT RAKSTU "Garantija, apdrošināšana un nākotnes projektēšana - BIM"

Lasīt tālāk ...


2014.gada balvai Rīgas arhitektūrā nominēti divi no SIA Būvkonsultants projektiem

Šogad gada balvai eksperti izvirzījuši 13 objektus, 2 no kuriem ir SIA Būvkonsultants 2013.gadā pabeigtie projekti: 

Lasīt tālāk ...


Izstrādāta Latvijā pirmā BIM rokasgrāmata

Elīzas Lūses raksts žurnālā Latvijas Būvniecība Nr. 3 2014 Maijs / Jūnijs

Lasīt tālāk ...


Starptautisks projekts izglītības kvalitātei Latvijā

SIA Būvkonsultants ir sekmīgi realizējis Latvijas Starptautiskās skolas jaunās ēkas projekta vadību un būvuzraudzību. Vairāk par šo projektu variet lasīt publikācijās žurnālā "Latvijas Būvniecība" 2011. gada 4. numurā un "Latvijas Architektūra" 97. burtnīcā.

Lasīt tālāk ...


Būvkonsultants ar atbildību par kvalitāti

SIA Būvkonsultants viens no darbības pamatprincipiem ir kvalitāte. Tādēļ redzot situāciju būvniecības tirgū, kur kvalitāte bieži vien cieš dempinga cenu dēļ, Būvkonsultants aicina ikvienu pārdomāt kvalitātes un izmaksu attiecību jautājumu. Vairāk par šo tēmu variet lasīt SIA Būvkonsultants vadītāja Normunda Eglīša rakstā žurnālā "Latvijas Būvniecība" 2011. gada 3. numurā.

Lasīt tālāk ...


Vērienīgi rekonstrukcijas darbi Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

2011. gada aprīļa nogalē pēc vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem atklāta Cēsu audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem. Projekta ietvaros viena ēka tika rekonstruēta, viena - uzcelta no jauna, kura ir vienīgā no jauna uzceltā apcietinājuma ēka Latvijā pēc neatkarības atgūšanas.

 Projekta ietvaros iegūta nozīmīga pieredze apcietinājuma ēku būvuzraudzībā. Sīkāk par projektu aprakstīts žurnālā "Latvijas Būvniecība" 2011. gada 3. numurā.

Lasīt tālāk ...


DnB NORD Banka atklāj savu centrālo administrācijas ēku

Kā spilgts apliecinājums tam, ka tautsaimniecības lejupslīdes periods ir izdevīgākais laiks investīcijām un biznesa attīstībai, 2010. gada 10.augustā tika atklāta DnB NORD Bankas jaunā centrālās administrācijas ēka Skanstes ielā 12.

Šī projekta realizācijā lielu lomu spēlēja mūsu komanda, kuras darbība spilgti aprakstīta žurnāla „Latvijas Būvniecība" 2010.g. 4. numurā.

Lasīt tālāk ...


DnB Nord Bankas jaunās ēkas spāru svētki 2009. gada 9.septembrī

2009.gada 9. septembrī DnB Nord Bankas jaunajā birojēkā tika svinēti spāru svētki. Uzrunājot spāru svētku viesus, bankas prezidents Andris Ozoliņš akcentēja to, ka ekonomiskā krīze dod iespējas izdarīt efektīvus kapitālieguldījumus gan celtniecībā, gan cīņā par tirgus daļām. 

 

Lasīt tālāk ...


Nodots ekspluatācijā dzīvojamo namu komplekss "Rivera"

Maija vidū ekspluatācijā nodotas dzīvojamās ēkas "Rivera" Jūrmalā, Lielupē. Projektu veido divas četru un piecu stāvu augstas daudzdzīvokļu ēkas, kurās ir 77 dzīvokļi ar platību no 46 līdz 210 kvadrātmetriem.

Lasīt tālāk ...