Maija vidū ekspluatācijā nodotas dzīvojamās ēkas "Rivera" Jūrmalā, Lielupē. Projektu veido divas četru un piecu stāvu augstas daudzdzīvokļu ēkas, kurās ir 77 dzīvokļi ar platību no 46 līdz 210 kvadrātmetriem.

Abas ēkas atrodas klusā vietā, kur ikdienu netraucēs vasaras atpūtnieku kņada, taču tieši tik tuvu Jūrmalas centram, lai iedzīvotāji varētu izbaudīt kūrortpilsētas atpūtas iespējas – koncertus, izklaides pasākumus, restorānus un kafejnīcas.

Atzīmējot ēku nodošanu ekspluatācijā, "Rivera" rīko atvērto durvju dienas 24. un 25.maijā, kā arī 31.maijā un 1.jūnijā. Šajās divās nedēļas nogalēs apmeklētājiem būs iespēja apskatīt fotogrāfa Viļņa Vītoliņa darbus no kolekcijas "100 istabas".

Oskars Apse, projekta attīstītājs: "Izmaiņas nekustamo īpašumu tirgū Latvijā nenoliedzami liek projektu attīstītājiem vairāk domāt par atbilstošas vietas izvēli un klientiem atbilstoša kvalitātes līmeņa nodrošināšanu. "Rivera" atrodas vienā no skaistākajām Jūrmalas vietām, kur paveras fantastisks skats uz Lielupes ieteku jūrā. Esmu pārliecināts, ka visi nākamie "Rivera" iemītnieki izbaudīs šīs vietas priekšrocības un ēku augsto komforta līmeni."

"Rivera" dzīvokļu pārdošana tika uzsākta pagājušā gada nogalē, un līdz nodošanai ekspluatācijā pārdoti un rezervēti gandrīz 50% dzīvokļu.

"Rivera" būvniecības darbi tika uzsākti 2006.gadā, projektu izstrādājis "Arhitektu birojs L’Escala", to finansē "Parex Banka", projekta būvuzraugs SIA "Būvkonsultants", ģenerāluzņēmējs A/S "Venceb" un pamatu ģenerāluzņēmējs A/S "BMGS".

Lasīt rakstu realty.lv