+371 6784 3771 buvkon@buvkon.lv
Smartbike Sigulda 2022

SIA Būvkonsultants komanda piedalījās atpūtas izbraucienā ar "Smartbike" maršrutā Sigulda - Līgatne - Sigulda, pa Baltijas iespaidīgākās upes senlejas krastiem, kopā nobraucot aptuveno maršruta garumu 50 km un pa ceļam aplūkojot dažādus apskates objektus.

Lasīt tālāk ...


Aktīva atpūta pie dabas

Lai efektīvi un kvalitatīvi darbotos mentāli, ir nepieciešams parūpēties arī par ķermeņa labsajūtu un atpūtu!

Lasīt tālāk ...


SIA Būvkonsultants 20 gadu jubileja

SIA “Būvkonsultants” sirsnīgā un jautrā pasākumā aizvadīja uzņēmuma 20 gadu svinības! 

Lasīt tālāk ...


Komandas izaugsmes mācības

Būvkonsultants komandā pēdējo gadu laikā ieviestā tradīcija piedalīties kādās teorētiskās un praktiskās mācībās ar izaicinājuma daļu tiek turpināta arī šogad. Agrā septembra rītā dodamies uz Vaidavu, lai tiktos ar mācību organizatoriem - Eži, un sāktu mūsu mācību praktisko daļu. Diena tiek pavadīta orientējoties pa "mīnu" lauku un stiprinot savstarpējās komunikācijas un informācijas nodošanas prasmes. Otrajā dienā atskatamies uz praktisko daļu, definējam personīgās un uzņēmuma vērtības, vīziju un misiju. 

Lasīt tālāk ...


Filozofu rezidences apmeklējums

SIA “Būvkonsultants” komanda 16. maijā apmeklēja Filozofu rezidenci Raņķa dambī 34, Rīgā. Apmeklējuma mērķis bija veikt pieredzes apmaiņu ar ģenerāluzņēmēju SIA “Velve” par līdzvērtīgu projektu realizāciju, iepazīties ar pielietotajiem inženiertehniskajiem, konstruktīvajiem un interjera risinājumiem, kā arī aplūkot ekskluzīvo projektu klātienē. Apmeklējuma laikā būvdarbu process jau bija beidzies un sākušies objekta uzkopšanas darbi, lai sagatavotu objektu nodošanai ekspluatācijā.

Lasīt tālāk ...


Brauciens ar elektro velosipēdiem

Pirms Līgo svētku brīvdienām SIA “Būvkonsultants” darbinieki devās aktīvā atpūtā ar elektro velosipēdiem veicot 25 km garu distanci. Brauciena laikā tika apskatīta Sigulda un tās apkārtne no neierasta skatu punkta, veicot maršrutu pa meža ceļiem, gar Gauju.

Lasīt tālāk ...


SUP brauciens pretī saullēktam

Mūsu komanda ikdienu labprāt padara pieredzes bagātāku ne tikai profesionālā jomā, bet arī dodas meklēt jaunas sajūtas kopīgos piedzīvojumos. 10. augusta piektdienas rītu uzsākam plkst. 4.00, lai kopā uz SUP dēļiem dotos pretī saullēktam Ķemeru tīrelī.

Lasīt tālāk ...


PEX Madonas novadā 2017

Aprīļa sākumā SIA Būvkonsultants piedalījās Sense of Team organizētā komandas sadarbības treniņā Pilsētvides Ekspedīcija (PEX). Pildot dažādus uzdevumus, viesojāmies Mārcienas, Ļaudonas, Kusas pagastos un Madonā. Treniņa laikā vairāk iepazinām Madonas novadu, tā cilvēku atsaucību, kā arī mācījāmies labāk izprast viens otru un mūsu komandu kopumā.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvēku laiks Vecmuižā

2016. gada izskaņā dodamies uz Liepupes pagasta "Vecmuižu", kur Zaķupītes līkločos izcilpojamies pa mežu, ieelpojam svaigu gaisu kā arī nobaudam ugunskurā vārītu zupu. Tad kopā ar folkloras kopu "Putni" ļaujamies bērnišķīgam priekam, ejot rotaļās.

Lasīt tālāk ...


Plosta Misija 2016

Plosta Misija ilga divas dienas. Visa nakts pagāja airējot - tikai tā varējām saniegt galamērķi laikā. Vērtīgākais ieguvums komandai - spēja izdzīvot ekstremālos apstākļos, saglabājot labas attiecības.

Lasīt tālāk ...


Viesojamies Liepājā un apmeklējam jauno koncertzāli

Oktobrī mēs viesojamies Liepāja, kur apmeklējam jauno koncertzāli “Lielais Dzintars”. Vēlāk, pēc sātīgām pusdienām un Liepājas pilsētas apskates esam piedzīvojuši izaicinājumus “Sajūtu labirintā” Ziemeļu fortu pazemes labirintos.

Lasīt tālāk ...


Pavasaris 2015

Kā mēs braucām Latgali lūkot.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki 2014 - Francijas noskaņās

Šos Ziemassvētkus aizvadījām Francijas noskaņās. Kopā svinējām un arī kopā strādājam virtuvē kā īsta komanda. Vakarā mums tika pasniegts īpašs aukstuma uzburts deserts.

Lasīt tālāk ...


Zelta rudens Siguldā 2014

Rudens izskaņās esam devušies pastaigā pa Siguldas takām. Sākumā, Livonijas ordeņa Siguldas pilī gida pavadībā esam iepazinuši Siguldas seno vēsturi. Turpat arī esam iejutušies viduslaiku ordeņa ikdienā un ordeņa brāļu ādā metot šķēpus, cirvjus, šaujot no loka un vicinot zobenus uzvelkot smagas bruņas. Tālāk pastaiga turpinājās gar Paradīzes kalnu, tika pieveikti Vējupītes sarīkotie šķēršļi, izstaigātas dabas takas, apskatīta Kraukļu aiza un Velnalas klintis.

Lasīt tālāk ...


xRACE, Rīga, augusts 2014

Kā allaž, Būvkonsultants komanda piedalās piedzīvojumu sporta sacensībās.

Lasīt tālāk ...


Ciemojamies Vidzemē, augusts 2014

Kopīgs darbs keramikas darbnīcā "Ceplis", O.Auzera sudraba muzeja apmeklējums Limbažos, Sv. Magdalēnas un Jāņa Kristītāja baznīcas apskatīšana, Seno darbarīku muzeja apmeklējums un atpūta Igatē.

Lasīt tālāk ...


xRace, Saldus, 2014

Iepriekšējā nedēļas nogalē SIA Būvkonsultants komanda aizvadīja savu otro xRace adventure race posmu 2014.gada sezonā. Šoreiz piedzīvojumi tika meklēti Saldū.

Lasīt tālāk ...


Atpūta Laumu dabas parkā

Būvkonsultants komanda ir aizvadījusi lielisku atpūtu Laumu dabas parkā, kur tika izstaigāta bišu un sporta taka, aplūkotas bites klātienē un aizvadīts diskgolfa čempionāts.

Lasīt tālāk ...


xRace Ādažos, aprīlis 2014

SIA Būvkonsultants komanda ir aizvadījusi savu pirmo xRace adventure race posmu šajā sezonā, kas norisinājās Ādažos. Piedzīvojuma laikā tika apskatīti Ādaži no visdažādākajiem skatupunktiem, kā arī izbaudītas Ādažu militārā poligona smilšainās stepes.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki 2013

Kā allaž, Būvkonsultants komanda kopīgi sagaida Ziemassvētkus. „Mielasts” prātam – Ziemassvētku kauju muzeja apmeklējums; „Mielasts” sirdij – eglītes rotāšana un pantiņu skaitīšana, kopīgā sadziedāšanās „Ak Eglīte, Ak Eglīte...” Nobeigumā „mielasts” ķermenim - vēdersvētki „Lāčos”.

Lasīt tālāk ...


xRace Ventspilī, 2013

Kārtējais "Būvkonsultants" XRACE piedzīvojums, šoreiz - Ventspilī.

Lasīt tālāk ...


Vasarsvētki 2013

Kopīgs izbraukums pie dabas vasaras svētkos un makšķerēšana.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki 2012

Ziemā - ziemas sporta veids - Kerlings!

Lasīt tālāk ...


xRace Rīga 2011

Augustā xRace sacensībās Rīgā Būvkonsultanta komanda ar gandarījumu iekļuva pirmajā trijniekā.

Lasīt tālāk ...


Ielīgošana un kopīga atpūta uz Gaujas 2011

Pēc kopīgi pavadīta darbu cēliena "Būvkonsultants" kolektīvs vienojās kopīgai atpūtai braucot ar plostu pa Gauju no Cēsīm līdz Rakšiem. Brauciena laikā cepām gaļu, ēdām Jāņu sieru un baudījām Latvijas dabas skaistumu ar putnu skaņām.

Lasīt tālāk ...


xRace Dobelē 2011

11. jūnijā Dobelē Triatel xRace piedzīvojumu sacensībās pulcējās 456 dalībnieki, kuru starpā pirmo reizi bija dalībnieki arī no ārvalstīm – Krievijas un Holandes. Lielajā dalībnieku konkurencē, cīnoties ar purviem un dunduru kodieniem, "Būvkonsultants" izdevās saglabāt komandas garu un iepriekš plānoto stratēģiju, kas ļāva sasniegt augsto 6. vietu starp 90 Tautas klases komandām. Sacensību seriāla kopvērtējumā "Būvkonsultants" komanda nodrošina sev 3. vietu tautas klasē. Ar nepacietību tiek gaidīts nākamais sacensību posms Cēsīs.

Lasīt tālāk ...


xRace Bauskā 2011

"Būvkonsultants" komanda kopā ar piecsimt citiem piedzīvojumu meklētājiem sestdien, 30.aprīlī, piedalījās piedzīvojumu sacensību „Triatel xRace” pirmajā posmā Bauskā, kur dalībnieki orientējās pilsētvidē un mežos, brauca ar velosipēdiem, laivām un plostu, peldēja pāri upei, rāpās tornī, pildīja šķēršļu joslu un dažādus atjautības un speciālos uzdevumus(SU), kā arī deva savu ieguldījumu Latvijas sakopšanā Lielās Talkas ietvaros. Īstenojot veiksmīgu savstarpējo komunikāciju un stratēģiju "Būvkonsultants" komanda 88 komandu konkurencē ieguva augsto 11. vietu Tautas klasē. Vērtējumā starp vīru komandām iegūta 5.vieta.

Lasīt tālāk ...


Virvju uzdevumu apguve pirms xRace 2011

Pēc veiksmīgās debijas XRACE sacensībās 2010. gadā Būvkonsultants komanda ir gatava jauniem izaicinājumiem gan dzīvē, gan XRACE posmos arī 2011. gadā. Papildinot savas iemaņas komandas dalībnieki 14. aprīlī pulcējās kopā ar pārējām komandām, lai apgūtu pamatiemaņas virvju uzdevumu veikšanā un komandas biedru drošināšanā kāpšanas uzdevumos. XRACE sacensību 1. posms norisināsies 30.aprīlī Bauskā, kur visi dalībnieki piedalīsies arī lielajā Vislatvijas talkā sakopjot Bauskas apkārtni, lai kopā Latviju padarītu sakoptāku. XRACE sacensības norisināsies piecos Latvijas novados: Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Rīgā un Siguldā, kur būs sacensību noslēgums un kopvērtējuma apbalvošana. Sacensību pamatā ir orientēšanās, braukšana ar velosipēdu, airēšana, stratēģiskā plānošana, kā arī citi aizraujoši prāta un nedaudz ekstrēmi speciālie uzdevumi. Distancē ir jāapmeklē 50 punkti un atkarībā no izvēlētās distances trasē pavadītais laiks ir no 1,5 līdz 8 stundām.

Lasīt tālāk ...


xRace Valmierā, 2010

11.09.2010. Valmieras apkārtnē norisinājās XRACE sacensību noslēguma posms, kurā piedalījās arī "Būvkonsultants" komanda. Posms bija grūtāks kā iepriekšējais Rīgā, taču arī Valmierā godam tika pievarēti visi uzdevumi, veiksmīgi sasniedzot finišu.

Lasīt tālāk ...


Piedzīvojumu sacensības xRACE – 7. vieta no 79 komandām

Piedzīvojumu kārie Būvkonsultanta darbinieki Rīgas svētku ietvaros meta izaicinājumu piedzīvojumu sacensībām XRACE.

Lasīt tālāk ...


"Ekspedīcija kalnos" 2009

Oktobrī "Būvkonsultants" pieņēma izaicinājumu izdzīvot kalnos, sākumā komandu stratēģiskās spēles ietvaros.

Lasīt tālāk ...


Jāņu ielīgošana Vidrižos 2009

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki 2008

Šogad pa vidu starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu viesojamies Līgatnē.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki 2007

Lasīt tālāk ...


Atpūta Ikšķilē 2011

Lasīt tālāk ...


Jauno biroja telpu atklāšana 2006

Lasīt tālāk ...


Komandas stiprināšanas dienas Saulkrastos 2006

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki 2005

Šajos Ziemassvētkos Būvkonsultants pušķoja eglīti piesnigušajā mežā pie Velnalas. Aplūkojām Krimuldas baznīcu un tās gleznaino apkārtni, kā arī izbaudījām Saimnieku ķēķa viesmīlību un gardo maltīti.

Lasīt tālāk ...


Pavasarīgas noskaņas Gaujas senlejā

Lasīt tālāk ...