Latvijas Būvniecības gada balvas 2020 laureātu sarakstā divi projekti, kuros Būvkonsultants bijis daļa no komandas!

Mežaparka lielās estrādes pārbūve ir ne tikai latviešu kultūrai un tradīcijām ārkārtīgi svarīgs notikums, bet arī unikāls projekts būvniecībā. Tādēļ Latvijas Būvniecības gada balvas 2020 Grand Prix piešķirta tieši Mežaparka lielās estrādes pārbūves B posma B1 kārtas darbiem.
Estrādes pārbūve ir komplekss un fascinējošs projekts, kura kopējā platība sasniedz apmēram 11 000 m2. Būvkonsultants meitas uzņēmuma Altcon komanda veica pārbūves būvprojekta izstrādes vadību, cieši sadarbojoties ar Arhitekta J.Pogas biroju. Lepojamies ar tālāko projekta attīstību un iegūto apbalvojumu!
3.vietu nominācijā Jauna sabiedriskā ēka 2020 saņēmis Tirdzniecības centrs Sāga. Nedaudz vairāk kā gadu ilgais Projektē un Būvē tipa projekts rezultējies vairāk kā 57 000 m2 lielā tirdzniecības centrā, kurā Latvijā pirmo reizi savas durvis vēruši unikāli veikali, kā Hortes, Decathlon un citi, kā arī bērnudārzs, sporta zāle un daudz kas cits. Būvkonsultants neatlaidīgi strādāja pie projekta vadības asistēšanas, galvenokārt atbildot par nomnieku iekārtošanu tirdzniecības centrā, kā arī veica būvuzraudzību.

Vairāk informācijas lasiet Dienas Bizness rakstā.

Novēlam, lai Latvijā vēl arvien top vērienīgi un sabiedrībai noderīgi būvniecības projekti!